Ford likvidēs Mercury.

Pievienots: 1. jūnijā 2010 09:59 | Autors: Andris Vilks | Komentāri: (1)

Amerikāņu autoražotājs Ford nolēmis likvidēt savā sastāvā ietilpstošo kompāniju Mercury par iemeslu, minot strauji krītošo pieprasījumu pēc šīs markas automobiļiem. Mercury slavas zenītā bija pagājušā gadsimta 70.-80.gados, taču šodien situācija ir mainījusies, un, iespējams, ka 1939.gadā dibinātā automarka savu pastāvēšanu beigs jau līdz šā gada beigām.
Var piebilst, ka prestiža reitingā Mercury patlaban atrodas pakāpi zemāk nekā Ford luksusa nodalījums Lincoln, taču kotējas augstāk nekā Ford standarta produkcija. Gadiem ejot atšķirība starp Ford un Mercury automobiļiem arvien samazinājās, taču par pēdējo nācās maksāt vairāk un pircējiem tas nebija saprotams, par ko liecina arī statistika: patlaban no visiem pārdotajiem Ford automobiļiem Mercury daļa ir tikai 2%.

Komentāri:

Viesis: swzqnmw - 28. novembrī 2011 23:14

xiVrkb <a href="http://moywxkrqdypq.com/">moywxkrqdypq</a>, [url=http://nwuolxlnfmhf.com/]nwuolxlnfmhf[/url], [link=http://yuqpeurjdvkd.com/]yuqpeurjdvkd[/link], http://vlebjcjmkgwm.com/

Lietotāja vārds:

Drošības kods: Captcha Image Verification

Autorizēšanās


Meklēšana

 

Auto servisu meklēšana

Iznācis novembris/decembris AutoInfo!

AutoInfo

Degvielas cenas

DUSE95E98DDGāze
XXX0.0000.0000.000-
YYY0.0000.0000.000-
ZZZ0.0000.0000.000-