Jaunais Jeep Avenger 4xe

Pievienots: 11. martā 09:32 | Autors: Velocita | Komentāri: (0)

Pēc elektriskā Avenger milzu panākumiem Jeep zīmols tagad piedāvā pilnīgi jaunu modeļa versiju – Jeep Avenger 4xe. Pilnībā elektriskā versija kļuva par 2023. gada Eiropas Gada auto, bet tagad zīmols savā klāstā ievieš inovatīvo 4xe ar vieglā hibrīda tehnoloģiju. Šī sistēma piedāvā vairāk nekā tikai samazinātus izmešus; tā nodrošina elektrizējošu braukšanas pieredzi visos apvidus apstākļos.Ēriks Laforžs, Jeep zīmola vadītājs Eiropā: “Jaunais Jeep Avenger 4xe ir pagrieziena punkts zīmola attīstībā. Mūsu veiksmīgā modeļa jaunākā versija apvieno Avenger kompaktos izmērus un daudzpusību ar pilnpiedziņas sistēmas veiktspēju. Rezultāts ir nepārspējamas spējas dinamiskākai braukšanas pieredzei. Jaunais Avenger 4xe vainago zīmola 4x4 SUV piedāvājumu visos segmentos.”

 Izmantojot elektrifikācijas jaudu, jaunais Avenger 4xe nodrošina nepārspējamu vilci un veiktspēju bezceļa apstākļos. Automobilis apvieno 136 ZS (100 kW) iekšdedzes dzinēju ar diviem 21 kW elektromotoriem, kas piedzen abas asis un aizmugurējiem riteņiem novada 190 Nm griezes momentu.

Pateicoties “power looping” tehnoloģijai, jaunais Avenger 4xe garantē visu riteņu piedziņas vilci neatkarīgi no akumulatora uzlādes stāvokļa, lai nodrošinātu nevainojamu un pārliecinošu braukšanas pieredzi visdažādākajos apvidos.

 Nelielos ātrumos jaunā Avenger 48V Mild Hybrid sistēma ļauj braukt arī pilnībā elektriskā režīmā, šo iespēju nodrošinot elektromotoram, kas iebūvēts automātiskajā sešpakāpju e-DCS6 divsajūgu pārnesumkārbā.

 Avenger variantu klāsts apliecina zīmola apņemšanos sniegt klientiem izvēles brīvību, kā arī apņēmību veicināt elektrificētu transportlīdzekļu pieejamību. Piedāvājot daudzveidīgu spēka agregātu klāstu, divu veidu pārnesumkārbas (automātisko un manuālo), kā arī divus priekšpiedziņas variantus un pilnpiedziņu, Avenger ir piemērots visdažādāko automobilistu vajadzībām un vēlmēm. Vai izvēle kristu uz progresīvo BEV tehnoloģiju, elektrificēto 48V vieglā hibrīda sistēmu vai tradicionālo benzīna dzinēju, autovadītāji var iegādāties tādu Avenger, kas atbilst viņu vērtībām un braukšanas prasībām. 

 48V vieglā hibrīda tehnoloģijas un pilnpiedziņas apvienojums Avenger 4xe modelī atspoguļo Jeep zīmola nodomu piedāvāt ilgtspējīgu 4x4 braukšanas pieredzi, vienlaikus saglabājot atvērtību un pieejamību Eiropas klientiem. Jeep zīmols vienmēr ir tiecies uz mērķi atvērt sevi cilvēkiem un piedāvāt pilnu 4x4 automobiļu klāstu, kas pielāgots ikviena klienta vajadzībām.

 Jeep Avenger 4xe pasūtījumu pieņemšana sāksies līdz 2024. gada beigām.

 

 


Komentāri:

Par šo rakstu vēl nav izteikts neviens komentārs
Lietotāja vārds:

Drošības kods: Captcha Image Verification

Autorizēšanās


Meklēšana

 

Auto servisu meklēšana

Iznācis novembris/decembris AutoInfo!

AutoInfo

Degvielas cenas

DUSE95E98DDGāze
XXX0.0000.0000.000-
YYY0.0000.0000.000-
ZZZ0.0000.0000.000-