“Pirelli” - Latvijas rallija čempionāta riepas

Pievienots: 24. janvārī 2023 16:47 | Autors: Jānis Unbedahts | Komentāri: (0)

Latvijas rallija čempionāts un “Pirelli” vienojušies par sadarbību turpmāko trīs gadu periodā, veicinot Latvijas rallija čempionāta atpazīstamības un sportiskā sāncensības izaugsmi.

Sadarbības ietvarā, sākot ar Latvijas rallija čempionāta 2023. gada sezonas vasaras posmiem un līdz pat 2025. gada sezonas izskaņai, visas Latvijas rallija čempionātam reģistrētās ekipāžas sacensībās startēs ar “Pirelli” ražotām riepām, katra rallija laikā sacenšoties ne vien par Latvijas rallija čempionāta ieskaites punktiem, bet arī “Pirelli” sarūpētām specbalvām – jauniem “Pirelli” riepu komplektiem.

Nule uzsāktā sadarbība ar “Pirelli” riepu izplatītāju Latvijā “Black&Round” SIA paredz, ka sākot ar Latvijas rallija čempionāta (LRČ) 2023. gada sezonas pirmo vasaras posmu – rallijsprints “Vecpils”, LRČ ieskaites punktus varēs saņemt tikai tās ekipāžas, kas sacensībās startēs ar noteikumiem atbilstošām “Pirelli” ražotām riepām. Vasaras rallijos tās būs K sērijas 175/70R15, 185/70R15 un 195/70R15 izmēru riepas ar K6 cietības pakāpi, tikmēr ziemas rallijos dalībniekiem būs iespēja izvēlēties starp 185/65R15 WJ un 205/65R15  J1 riepām, kas abas būs aprīkotas ar 7mm garām radzēm.

Neattiecas uz RSK un VRK

Sadarbības ietvaros “Black&Round” nodrošinās dalībniekiem ne vien fiksētu un konkurētspējīgu riepu, bet parūpēsies arī par riepu piegādes un montāžas servisu sacensību laikā – tādējādi krietni atvieglojot ekipāžu apkalpojošā personāla darbu rallija sacensību laikā. LRČ reģistrētajām ekipāžām norādām, ka dalībai sacensībās tās var izmantot arī līdz šim iegādātās riepas, ar nosacījumu, ka tās atbilst tehniskajiem noteikumiem.

Tāpat “Pirelli” parūpēsies par balvām, katra LRČ posma ātrākajai čempionātam reģistrētajai ekipāžai pasniedzot vienu jaunu riepu komplektu*. Tāpat vienu jaunu riepu komplektu* pasniegs arī ātrākajai LRČ Junioru ieskaites grupas ekipāžai – tādējādi sniedzot papildu atbalstu tieši jauno rallija talantu izaugsmei, kas tieši saskan ar “Pirelli” pamatvērtībām, atbalstīt tieši jaunās rallija ekipāžas, nodrošinot šīs autosporta disciplīnas attīstību nākotnē. Uzsāktās trīs gadu sadarbības ietvarā, “Pirelli” tādējādi nodrošinās balvu fondu, kura vērtība sasniegs kopsummā 20 000 eiro.

“Ar patiesu aizrautību varu teikt, ka šis ir ļoti nozīmīgs brīdis Latvijas rallija čempionāta attīstībai. Esmu pārliecināts, ka, izvēloties “Pirelli”, esam izvēlējušies pareizi, un uzsāktās sadarbības ietvarā Latvijas rallija čempionāta dalībniekiem tiks nodrošinās gan augstākās kvalitātes riepas, gan arī vienlīdzīgāki sportiskie nosacījumi, nodrošinot skatītājiem aizraujošus notikumus ātrumposmos un cīņas par LRČ ieskaites punktiem. Vēl jo vairāk, Pirelli būs ne vien riepu piegādātājs, bet arī riepu servisa nodrošinātājs, sniedzot praktisku atbalstu ekipāžām, atvieglojot to apkalpojošā personāla darbu sacensību laikā. Uzskatu, ka šis ir viens no nozīmīgākajiem ieguvumiem, kura tiešo efektu sajutīsim vien sezonas gaitā. Visbeidzot, īpašs prieks par “Pirelli” sagādātajām balvām, ne vien ātrākajai ekipāžai, bet arī Junioru ieskaites dalībniekiem – tādējādi veicinot tieši jauno ekipāžu cīņassparu, vienlaicīgi parūpējoties par rallija disciplīnas turpmāku attīstību,” tā par uzsākto sadarbību izsakās LAF Rallija komisijas vadītājs Raimonds Strokšs.

““Pirelli” vēsture motoru sportā sniedzas jau vairāk nekā 100 gadus senā pagātnē, ļaujot uzkrāt ārkārtīgi vērtīgu pieredzes bagāžu. Izmantojot un pielietojot šīs zināšanas riepu izstrādē un pilnveidošanā, mums izdevies nodrošināt braucējiem visā pasaulē labākās kvalitātes riepas, kuru veiktspēju novērtējusi ne viena vien motoru sporta disciplīna visā pasaulē – Formula1, FIA pasaules rallija čempionāts (WRC), FIA Eiropas rallija čempionāts (ERC), autošosejas čempionāti un sacensības, kā arī liels skaits nacionālo rallija čempionātu Eiropā. Un arī Latvija vairs nebūs izņēmums, bet iekļausies šajā plašajā saimē. “Pirelli” allaž ir atbalstījis jauno autosportistu attīstības programmas, un man ir gandarījums, ka izdevies sarūpēt balvas ne tikai pieredzes bagātajām ekipāžām, bet arī Junioru ieskaites dalībniekiem. Uzsākot sadarbību ar Latvijas rallija čempionātu, un “Pirelli” kļūstot par čempionāta tehnisko partneri, mums svarīgi ir ne tikai dalībniekiem nodrošināt riepas un servisu, bet arī spert praktiskus soļus atbalstot Latvijas Automobiļu federāciju un visu rallija sabiedrību, lai veicinātu rallija izaugsmi un popularitāti Latvijā!” tā par uzsākto sadarbību izsakās “Pirelli” pārstāvja Baltijas valstīs “Black&Round” vadītājs Ģirts Lagzdiņš.


Komentāri:

Par šo rakstu vēl nav izteikts neviens komentārs
Lietotāja vārds:

Drošības kods: Captcha Image Verification

Autorizēšanās


Meklēšana

 

Auto servisu meklēšana

Iznācis novembris/decembris AutoInfo!

AutoInfo

Degvielas cenas

DUSE95E98DDGāze
XXX0.0000.0000.000-
YYY0.0000.0000.000-
ZZZ0.0000.0000.000-