Citroën ë-Jumpy - 2021.gada kompaktais komercauto.

Pievienots: 2. augustā 2021 13:59 | Autors: | Komentāri: (0)

2020. gada decembrī ieguvis “Gada starptautiskā furgona 2021” titulu un 2021. gada janvārī Argus balvu “Gada furgons 2021”, šodien Citroën ë-Jumpy saņem Millésime balvu “2021. gada kompaktais komercauto”, ko pasniedz Kilomètres Entreprise.


Balva kalpo par vēl vienu apliecinājumu ë-Jumpy panākumiem – 2021. gada pirmajā pusē Citroën modelis bija pieprasītākais vieglais elektriskais kravas automobilis Francijā, iekarojot 43,6% tirgus daļu. Jauniegūtais tituls apstiprina modeļa nozīmi savā segmentā un Citroën piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, apmierinot profesionāļu jaunās prasības. Konkursa žūriju veido profesionāli žurnālisti, kuri ir specializējušies vieglā kravas transporta jautājumos. ë-Jumpy tika nosaukts par labāko 2021. gada kompakto vieglo komercauto kategorijā, salīdzinot sešus titula pretendentus.


ë-Jumpy ir atbilde dažādu nozaru profesionāļu jaunajiem mobilitātes izaicinājumiem. Tas nodrošina daudzpusīgu pielietojumu un ir konkrēts, praktisks un ērts risinājums, kas atrisina piekļuvi regulētām pilsētu teritorijām, atbilstību autoparku CO2 emisiju samazināšanas prasībām un dod iespēju pielāgoties jaunām transporta uzņēmējdarbības formām, piemēram, piegādēm transporta ķēdes pēdējā posmā. 
Citroën mērķis ar ë-Jumpy ir sniegt katram automobilistam viņa vajadzībām pielāgotu piedāvājumu, kas ir iespējams, pateicoties klāsta dažādībai, kā arī iespēju strādāt mierīgu prātu, baudot elektriskās mobilitātes priekšrocības. ë-Jumpy ir pieejams divos sniedzamības variantos, piemērojoties dažādām biznesa vajadzībām un budžetiem: ar 50 kWh bateriju nobraukuma rezerve ir 230 km (WLTP), bet ar 75 kWh bateriju – 330 km (WLTP). ë-Jumpy 100 kW motors bez piepūles ļauj sasniegt maksimālo ātrumu 130 km/h, griezes moments nodrošina atsaucību un dinamiku, kolīdz uzsākta kustība, nav nepieciešama pārnesumu pārslēgšana, un automobilis brauc bez trokšņa un vibrācijām. ë-Jumpy var viegli uzlādēt mājās (ar Type 2 kabeli no standarta 8A ligzdas vai Green'Up 16A kontaktligzdas), privātā vai publiskajā uzlādes stacijā (Type 3 32A kabelis no Wallbox), vai publiskā superātrās uzlādes stacijā, kur baterijas uzlādei līdz 80% līmenim nepieciešamas tikai 30 minūtēs. Elektriskās enerģijas izmantošana arīdzan ļauj labāk kontrolēt spēkrata lietošanas izmaksas.
ë-Jumpy lepojas ar tādām pašām praktiskajām īpašībām, kādas piemīt iekšdedzes modeļiem, proti, virsbūves variantu dažādību, 1,90 m augstumu, kas ļauj iebraukt jebkurā autostāvvietā, kravas nodalījuma tilpumu līdz 6,6 m3, kravnesību līdz 1275 kg un izteiktu daudzpusību, ko jo īpaši nodrošina Moduwork, kas automobiļa priekšējo daļu pārvērš par mobilu biroju.


Ar balvu tiek novērtēta arī Citroën tīkla un tā biznesa centru komandu pieredze, tām atbalstot profesionālos klientus viņu mobilitātes projektos, izstrādājot individuālus risinājumus transportlīdzekļu izvēles, finansēšanas, autoparka pārvaldības un ekspluatācijas izmaksu optimizācijas ziņā.


 

Komentāri:

Par šo rakstu vēl nav izteikts neviens komentārs
Lietotāja vārds:

Drošības kods: Captcha Image Verification

Autorizēšanās


Meklēšana

 

Auto servisu meklēšana

Iznācis novembris/decembris AutoInfo!

AutoInfo

Degvielas cenas

DUSE95E98DDGāze
XXX0.0000.0000.000-
YYY0.0000.0000.000-
ZZZ0.0000.0000.000-