VW Multivan skices, pirmizrāde jau jūnijā

Pievienots: 16. maijā 2021 20:25 | Autors: | Komentāri: (0)

Volkswagen komerctransports jūnijā pasaulē prezentēs pilnīgi jauno Multivan, bet šobrīd piedāvā iespēju iepazīt sākotnējās modeļa skices.

Volkswagen komerctransports radījis Multivan pilnīgi no jauna, pilnveidojot daudzpusīgā un oriģinālā modeļa dizainu, kā arī izskatu. Taču tā slaveno priekšgājēju DNS ieņēma svarīgu lomu arī jaunās paaudzes Multivan izveidē.

Galvenais dizaineris Alberts Kircingers (Albert Kirzinger) norāda: “Sperot nozīmīgu soli uz priekšu, mēs vēl vairāk esam uzlabojuši šī slavenā automobiļa nepārprotamo raksturu, vienlaikus saglabājot uzticību Bulli līnijai. Mēs, piemēram, apzināti izmantojam horizontālo raksturīgo līniju, kas stiepjas ap T3 virsbūvi. T modeļu daudzšķautnainā stāsta DNS turpina dzīvot pilnīgi jaunā Multivan, kas pēc pirmā acu skatiena tāpat atgādina tipisku Bulli. Ar raksturīgu, pievilcīgu izskatu un skaidru, nemirstīgu dizainu.” 

Tādējādi monolītiskais dizains ir arī goda izrādīšana pirmās paaudzes Multivan, kas debitēja pirms vairāk nekā 35 gadiem. Jaunais Multivan ietver arī T4 dizaina elementus un dzinēja pārsegs lakoniski stiepjas zem vējstikla.

 Piektās paaudzes Multivan, kas piedāvā līdz pat septiņām sēdvietām, pirmo reizi veidots uz Modular Transverse Matrix platformas. Tādējādi iegūta garāka garenbāze un izteiksmīgākas proporcijas. Jaunais Multivan ir arī platāks, tāpēc palielinājies arī šasijas platums. Vienlaikus jaunajam Multivan piešķirts zemāks profils, tādējādi ar proporciju mijiedarbību panākts jaudīgs kopējais izskats. Dizaineri panākuši arī ievērojamu aerodinamikas progresu. Mērķis – mazāks degvielas patēriņš, garāka nobraukšanas distance.


Komentāri:

Par šo rakstu vēl nav izteikts neviens komentārs
Lietotāja vārds:

Drošības kods: Captcha Image Verification

Autorizēšanās


Meklēšana

 

Auto servisu meklēšana

Iznācis novembris/decembris AutoInfo!

AutoInfo

Degvielas cenas

DUSE95E98DDGāze
XXX0.0000.0000.000-
YYY0.0000.0000.000-
ZZZ0.0000.0000.000-