Toyota Camry Hybrid

Pievienots: 1. decembrī 2020 23:17 | Autors: Velocita | Komentāri: (1)

Toyota Camry ir ieguvis neskaitāmas balvas un atzinības kopš nonākšanas tirdzniecībā 1982. gadā. Šis modelis tiek piedāvāts vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē, pārdošanas apjomiem sasniedzot vairāk nekā 19 miljonus vienību.


Katru gadu realizācijai pārsniedzot 700 tūkstošus eksemplāru, Camry joprojām ir vispieprasītākais lielās klases sedans pasaulē. Iecienīts sava dizaina, komforta, drošības un hibrīda tehnoloģiju dēļ, jau tā konkurētspējīgais Camry piedāvājums ir pilnveidots ar sportiskāku dizainu un uzlabotām tehnoloģijām.Saglabājot visas būtiskās pamatvērtības, kas to padarījušas populāru, modernizētais Camry Hybrid ir ar apveltīts elegantāku un sportiskāku dizainu, kā arī jauna dizaina 17 un 18 collu riteņu diskiem un jauniem virsbūves krāsojuma toņu variantiem. Savukārt interjers, kas guvis atzinību par komfortu, ietilpību un plašo telpu aizmugurējiem pasažieriem, ir uzlabots ar jauniem apdares materiāliem un to krāsu variantiem, kā arī jaunu un lielāku 9 collu multimediju sistēmas ekrānu. Jaunā Toyota Safety Sense pakotne ietver plaša spektra visjaunākās drošības sistēmas, modernizēto Camry Hybrid padarot drošāku nekā jebkad agrāk.


Vēl elegantāks un sportiskāks eksterjera dizains


Jaunā Camry Hybrid priekšdaļa ir modernizēta ar jauna dizaina priekšējo buferi, kā arī augšējo un apakšējo dekoratīvo režģi, piešķirot papildu sportiskumu, augstāku prestižu un automobili vizuāli paplatinot. Apakšējais režģis ir padarīts platāks, kas automobilim piešķir dinamiskāku veidolu un izceļ tā graciozo stāju.Papildu izsmalcinātību jaunajam Camry Hybrid piešķir jaunais un elegantais virsbūves krāsojuma tonis “Deep Metal Grey”.


Uzlabota multimediju sistēma un apdares materiāli


Modernizētā interjera centrālajā konsolē ir jauns 9” skārienjutīgs ekrāns, kas ir novietots augstāk nekā agrāk, lai atvieglotu tā redzamību un lietošanu.Ap ekrānu joprojām ir mehāniskie taustiņi, kas atvieglo svarīgāko funkciju vadību braukšanas laikā. Savukārt uzlabotās multimediju sistēmas programmatūra darbojas ātrāk, un skārienjutīgais ekrāns ir vēl atsaucīgāks. Sistēmai ir gan “Apple CarPlay”, gan “Android Auto” saskarne viedtālruņa integrācijai. Pievienojot vēl vienu izsmalcinātības un prestiža akcentu, instrumentu paneļa, konsoles un durvju slēdžu paneļu apdare tagad tiek piedāvāta divos no jauna izstrādātos variantos: Black Engineered Wood un Titanium Line Pattern.


Pilnveidotas Toyota drošības sistēmas


Modernizētais Camry Hybrid ir aprīkots ar visjaunāko Toyota Safety Sense versiju – tā apvieno dažādas aktīvās drošības tehnoloģijas, kas paredzētas, lai novērstu vai mazinātu negadījuma riskus dažādās ceļu satiksmes situācijās.


Ar dažādām jaunām funkcijām ir papildināta “Pre-Collision System” (PCS) sistēma. Dienasgaismas laikā tā atpazīst pretimbraucošos transportlīdzekļus. Tāpat automobilim ir piestūrēšanas sistēma ekstrēmos gadījumos (ESA) un braukšanas asistents krustojumos. Šī sistēma brīdina un automātiski nobremzē automobili, ja autovadītājs mēģina nogriezties pa labi vai pa kreisi, bet tajā pašā laikā pretī brauc cits transportlīdzeklis vai arī gājējs šķērso brauktuvi.


Vēl autovadītājam asistē un papildu drošību sniedz adaptīvā kruīza kontrole (ACC), kas apvienota ar ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu (RSA). Tādējādi kruīza kontrole viegli adaptē ātrumu tam, kāds ir atļauts attiecīgajā ceļa posmā, kā arī pagriezienos pati samazina braukšanas ātrumu.Braukšanas joslu asistents (LTA) ir sistēma, kas automobili notur braukšanas joslā un pielieto korekciju stūres sistēmā, ja pamana risku izbraukšanai no attiecīgās joslas. Uzlabojumi LTA sistēmā ir vēl precīzāka joslu atpazīšana, ātrāka aktivizācija pēc joslas maiņas, kā arī lielāks stūres korekcijas leņķis sānvēja gadījumā, tostarp apdzenot lielus kravas automobiļus. Tāpat joslu asistents tagad laicīgāk pamana ceļa līkumu priekšā, kā arī pielieto lielāku spēku stūres leņķa korekcijai, lai LTA būtu aktīvs arī pie lielāka braukšanas ātruma.


Baltijas tirgū modernizētais Camry Hybrid nonāks 2021. gada maijā.


 

Komentāri:

Viesis: Steve Wilson - 20. martā 2021 12:08

VAI VAJADZĪGS AIZDEVUMS?
Mēs esam finanšu konsultanti, kas nodarbojas ar starptautiskām finansēm jebkura veida bankas instrumentiem. Kā būtu ar cienījamu parādu konsolidācijas uzņēmuma atrašanu, kas varētu jums palīdzēt samazināt ikmēneša iemaksu, lai mēneša beigās jums būtu pieejamas atmaksas iespējas, kā arī iespējas elpot, un rēķini ir jāmaksā? Steve Wilson kreditēšanas firma (stevewilsonloanfirm@gmail.com) ir atbilde. Samaziniet maksājumus, lai atvieglotu ikmēneša izdevumu slodzi. Jūtieties brīvi izmantot mūsu nomātās iespējas, jo mēs esam piešķīruši biznesa aizdevumus vairāk nekā USD 2 miljardu apmērā vairāk nekā 25 000 uzņēmumu īpašniekiem tāpat kā jūs. Mēs izmantojam mūsu pašu noteikto riska tehnoloģiju, lai sniegtu jums pareizo biznesa aizdevumu, lai jūs varētu attīstīt savu biznesu. Mūsu pakalpojumi ir ātri un uzticami, aizdevumi tiek apstiprināti 24 stundu laikā pēc veiksmīgas pieteikšanās. Whatsapp: +14027300344
uzņēmuma vietne: https://stevewilsonfinancialloanfirm.weebly.com

* Personīgie aizdevumi

* Kravas automašīnu aizdevumi

* Automašīnu aizdevumi

* Nekustamā īpašuma aizdevumi

* Kredītu refinansēšana

* Parādu apvienošanas aizdevumi

* Izglītības kredīti

* Saimniecības aizdevumi

* Korporatīvie aizdevumi

* Kredīti uzņēmējdarbības uzsākšanai

Mēs piedāvājam aizdevumus no minimālā diapazona no 5000 USD līdz maksimāli 500 miljoniem USD, STEVE WILSON AIZDEVUMU FIRMA sniegs jums aizdevumu ar pieņemamu procentu likmi 2% un aizdevuma ilgumu no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu (drošs un nenodrošināts) . Mūsu mērķis ir sniegt izcilus profesionālos finanšu pakalpojumus. Starpnieki / konsultanti / brokeri ir laipni aicināti piesaistīt savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnīgā pārliecībā mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā. Nesaglabājiet savas finansiālās problēmas sevī, lai jūs nebūtu parādu meistars vai finansiāls stress, tāpēc jums ātri jāsazinās ar mums, lai atrisinātu savas finanšu problēmas. Mums būs liels prieks, kad esat finansiāli stabils
Nosūtiet mums e-pastu pa:

Ar cieņu,
Stīvs Vilsons.
Whatsapp: +14027300344
uzņēmuma vietne: https://stevewilsonfinancialloanfirm.weebly.comMēs esam sertificēti un piedāvājam ātrus un uzticamus pakalpojumus

Lietotāja vārds:

Drošības kods: Captcha Image Verification

Autorizēšanās


Meklēšana

 

Auto servisu meklēšana

Iznācis novembris/decembris AutoInfo!

AutoInfo

Degvielas cenas

DUSE95E98DDGāze
XXX0.0000.0000.000-
YYY0.0000.0000.000-
ZZZ0.0000.0000.000-