Pievienots: 6. novembrī 2014 09:48 | Autors: Andris Vilks | Komentāri: (0)

Japānas autobūves kompānija Mazda veikusi nelielu restailingu Mazda6 modelim, rezultātu solot parādīt Losandželosas motoršovā (no 18.11).
Modernizētā modeļa attēli iegūti no ražotāja brošūras, kas izgatavota Japānas tirgum ražotās versijas Atenza pircēju vajadzībām. Salīdzinājumā ar pašreiz pārdošanā esošo modeli vizuālās pārmaiņas ir minimālas, tomēr nelielas atšķirības var saskatīt, ja rūpīgāk uzlūko radiatora restes, bufera un miglas lukturu noformējumu.
Mazda6 salonā pārveidots priekšējais panelis – tāpat kā jaunajai Mazda3, multimediju sistēma tagad izdalīta no tās atsevišķi, klimatkontroles blokam ir savādāks dizains, bet mehāniskā stāvbremze aizstāta ar elektrisko.
Modernizētā modeļa cena nav zināma. Latvijā pašlaik nopērkamā Mazda6 ar benzīna motoru maksā, sākot no 21 270 eiro.
Komentāri:


