Izsolīs pasaulē ātrāko ielas automobili.
Pievienots: 25. oktobrī 2013 08:07 | Autors: Andris Vilks | Komentāri: (1)
Amerikāņu izsoļu nams RK Motor Collector Car Auctions iekļāvis savā piedāvājumā superauto Lotec Mercedes-Benz C1000, ko dēvē par ātrāko automobili pasaulē ar pielaidi koplietošanas ceļiem.
Unikālais spēkrats izgatavots 1995.gadā pēc kāda arābu biznesmeņa pasūtījuma, kas vēlējās iegūt pasaulē ātrāko automašīnu. Projektu īstenoja Mercedes-Benz sadarbībā ar vācu sporta automobiļu ražotāju Lotec, par darbu pieprasot 3,5 miljonus dolāru.


Lotec Mercedes-Benz C1000 ir oglekļa šķiedras virsbūve, 5,6 litru Mercedes V8 motors ar divām Garrett turbīnām un piecu pakāpju manuālā pārnesumkārba. Superauto nav stūres pastiprinātāja, toties ir kondicionieris un bremžu pastiprinātājs. 1000 ZS jaudīgais motors 100 km/h ļauj sasniegt 3,2 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir 431,3 km/h. Arī Bugatti Veyron Super Sport var sasniegt 431 km/h, taču sērijveidā franču superauto uzstādīts elektroniskais maksimālā ātruma ierobežotājs, kas neļauj pārsniegt 415 km/h. Izsole notiks oktobra beigās un potenciālajam pircējam jārēķinās ar summu 1-1,3 miljonu ASV dolāru apmērā.

Komentāri:




Lūk te ir skaidrs parko atdoti 3,5 milj. Salīdzinoši ar kkādu GOLF GTI par 4 milj.
http://www.apollo.lv/zinas/vw-prezente-4-miljonus-eiro-vertu-golf-gti-versiju/623884