1.sērijas BMW saņem jaunus dzinējus.
Pievienots: 16. maijā 2012 08:04 | Autors: Andris Vilks | Komentāri: (0)
BMW paziņojis par jauniem dzinējiem, ko saņems 1.sērijas piecdurvju hečbeks.
BMW paziņojis par jauniem dzinējiem, ko saņems 1.sērijas piecdurvju hečbeks. Pirmais no tiem ir 1,6 litru turbomotors, kas iebūvēts vismazjaudīgākajai 1.sērijas versijai „114i” komplektā ar sešu pakāpju mehānisko pārnesumkārbu. Motora jauda ir 102 ZS, griezes moments – 180 Nm. 100 km/h šī versija sasniedz 11,2 sekundēs, bet tās maksimālais ātrums ir 195 km/h. Start-Stop tehnoloģija šim spēka agregātam komplektā jau no rūpnīcas.
Otrs motors paredzēts 1.sērijas visjaudīgākajam modelim „M135i” Tas ir 3 litru sešcilindru benzīna agregāts, kas attīsta 320 ZS jaudu un maksimālo griezes momentu 450 Nm diapazonā no 1300-4500 apgriezieniem minūtē.
Komplektā ar sešu pakāpju mehānisko pārnesumkārbu BMW M135i sprinta distanci veic 5,1 sekundē, bet kombinācijā ar astoņu pakāpju automātisko transmisiju – par divām sekundes desmitdaļām ātrāk. M135i maksimālais ātrums – 250 km/h (elektroniski ierobežots).
Jāpiebilst, ka šāds pats motoru piedāvājums pieejams arī BMW 1.sērijas trīsdurvju modelim.
Komentāri:
Par šo rakstu vēl nav izteikts neviens komentārs



