Dacia gatavo lētu furgoniņu par 9000€.

Pievienots: 14. martā 2012 09:04 | Autors: Andris Vilks | Komentāri: (0)

Rumānijas autoražotājs Dacia, kas Ženēvas autoizstādē lika konkurentiem kļūt zaļiem no skaudības, izdzirdot minivena Lodgy cenu (9990€), gatavo vēl vienu triecienu – komercpārvadājumiem paredzētu furgoniņu Dokker, kas startēs līdzīgā cenu kategorijā.












Holandiešu izdevums Daciamodellen, kas izplatījis testu prototipa attēlus, ziņo, ka pēc izskata Dokker līdzināsies minivenam Lodgy, taču būs augstāks, īsāks un aprīkots ar aizbīdāmām aizmugures durvīm.  Automašīna tiks izlaista gan kā komercpārvadājumiem paredzētā variantā, tā arī kravas-pasažieru versijā. Pēdējais tiks aprīkots ar trim sēdekļu rindām.


Par rumāņu furgoniņa galvenajiem konkurentiem kļūs mātesuzņēmumā ražotais Renault Kangoo, kā arī PSA Peugeot-Citroen koncerna dvīņi – Peugeot Partner un Citroen Berlingo.


Jau tagad zināms, ka visi trīs rietumnieki ar Dacia furgoniņu cenu ziņā mēroties nespēs, par ko liecina piemērs – jauns Citroen Berlingo Vācijā maksā aptuveni 16 900€, bet Dacia par savu jaunumu grasās prasīt vien… 9000 eiro.


Dacia Dokker kļūs par piekto modeli ražotāja piedāvājumā, kurā bez jau minētā furgoniņa ir vēl arī Logan, Sandero, Duster un Lodgy. 


 

Komentāri:

Par šo rakstu vēl nav izteikts neviens komentārs
Lietotāja vārds:

Drošības kods: Captcha Image Verification

Autorizēšanās


Meklēšana

 

Auto servisu meklēšana

Iznācis novembris/decembris AutoInfo!

AutoInfo

Degvielas cenas

DUSE95E98DDGāze
XXX0.0000.0000.000-
YYY0.0000.0000.000-
ZZZ0.0000.0000.000-