Chrysler varētu nomainīt Dodge Challerger pret Barracuda.

Pievienots: 19. februārī 2012 15:42 | Autors: Andris Vilks | Komentāri: (0)

Amerikāņu autobūves kompānijas Chrysler vadība pieļauj varbūtību, ka sportkārs Dodge Challenger var tikt nomainīts pret 60.-70.gadu muskuļauto Barracuda mūsdienu versiju.










Pēc izdevuma Motor Trend ziņām, kompānijas galvenais dizaineris Ralfs Žils jau esot uzsācis darbu pie šī projekta. Kā vēsta augstākminētais ziņu avots, Challenger pēctecis tiks izgatavots uz jaunas platformas, ko Chrysler izstrādā kopā ar Fiat. Vēlāk uz tās taps arī vairāki Alfa Romeo modeļi. Pašreizējās Challerger paaudzes pamatā ir Chrysler 300C un Dodge Charger šasija, kas padara to par vienu no gabarītu ziņā lielākajiem sava segmenta pārstāvjiem. 


Iespējams, ka jaunā Barracuda tiks pārdota ar SRT zīmola izkārtni, līdzīgi kā tas notiks ar jaunās paaudzes superauto Viper modeli.


Kupeja Plymouth Barracuda tika ražota no 1964. līdz 1974.gadam. Veiksmīgākā Barracuda, kas patiešām varēja konkurēt ar tā laika Chevrolet Camaro un Ford Mustang, tapa 1970.gadā kā trešās paaudzes modelis. Divdurvju kupejai izmantoja V6 un V8 motorus, no kuriem jaudīgākais - HEMI V8 ar 7 litru darba tilpumu, varēja attīstīt 425 ZS jaudu un 660 Nm griezes momentu.


 




Komentāri:

Par šo rakstu vēl nav izteikts neviens komentārs
Lietotāja vārds:

Drošības kods: Captcha Image Verification

Autorizēšanās


Meklēšana

 

Auto servisu meklēšana

Iznācis novembris/decembris AutoInfo!

AutoInfo

Degvielas cenas

DUSE95E98DDGāze
XXX0.0000.0000.000-
YYY0.0000.0000.000-
ZZZ0.0000.0000.000-