Pievienots: 5. janvārī 2012 10:33 | Autors: Andris Vilks | Komentāri: (0)
Toyota sastāvā ietilpstošā luksusa automobiļu marka Lexus, kas ir pieredzējis un labi zināms spēlētājs arī hibrīdautomobiļu ražošanas jomā, atklājis jaunas hibrīda kupejas LF-LC prototipa pirmos attēlus, kas ļauj noprast japāņu ražotāja nākotnes dizaina turpmāko attīstību.
Automašīnas prototips tiks nodemonstrēts Detroitas izstādes (no 9.01) apmeklētājiem, bet vēlāk uz tā bāzes tiks radīts sērijveida automobilis, kas tiks būvēts uz saīsinātas LS platformas un nomainīs SC modeļu saimi, kas tika noņemta no konveijera 2010.gada jūlijā mazā pieprasījuma dēļ.
LF-LC sērijveida variants iegūs nosaukumu LC 600h un tirgū konkurēs ar Mercedes-Benz SL, tiesa – tas diezin vai notiks ātrāk par 2015.gadu, savukārt pilnīgi droši ir tas, ka Lexus Kalifornijas dizaina studijā gatavotā konceptautomobiļa interjera un eksterjera galvenās līnijas jau tuvākajā laikā ieraudzīsim japāņu ražotāja jaunākajos sērijveida modeļos.
Komentāri:



