Ženēvas izstāde - uzlabotais Ford EcoSport

Pievienots: 6. martā 2015 15:00 | Autors: Inchcape Motors | Komentāri: (0)

Ženēvas autoizstādē autoražotājs Ford paziņojis, ka praktiskajā un cenas ziņā pieejamajā EcoSport modelī tiks piedāvāta virkne stila, braukšanas dinamikas un papildaprīkojuma uzlabojumu.
 


Pirmo reizi klienti varēs pasūtīt kompakto SUV bez aizmugurē piestiprināta rezerves riteņa. Starp izsmalcinātajiem un stilīgajiem interjera uzlabojumiem minams jaunā stilā veidots instrumentu panelis ar hromētu ietvaru, aptumšošanās funkciju un hromētiem logu slēdžu galiem. EcoSport braukšanas dinamika uzlabota, pārregulējot amortizāciju un pārveidojot daļēji atkarīgo aizmugurējo piekari, kā arī šasijas optimizēšanas nolūkā pārstrādājot atsperu un amortizatoru attiecības un samazinot augstumu par 10 mm. Elektroniskā stabilitātes kontrole un stūres pastiprinātāja sistēmas tiks īpaši pielāgotas Eiropas ceļiem. Ērtības un komfortu palielinās arī Ziemas komplekts, kurā iekļauts apsildāms priekšējais stikls, apsildāmi spoguļi un apsildāmi priekšējie sēdekļi. Eiropas tirgum paredzēto Ford SUV kolekciju jau veido vidējā izmēra Kuga, un drīz kolekciju papildinās Edge SUV, kura ražošana Eiropā sāksies 2015.gada beigās. Eiropā Ford EcoSport modeļiem saņēmis vairāk nekā 38 000 pasūtījumu, bet pārdoti ir 18 000 auto. Jaunie uzlabojumi Eiropā būs pieejami no jūnija.


 


"Ford EcoSport jau ir populārs to Eiropas klientu vidū, kuri meklē elastīgu, stilīgu un ekonomisku kompakto SUV," sacīja Ford of Europe viceprezidents, Produktu attīstības nodaļas vadītājs Džo Bakajs. "Šie uzlabojumi, tajā skaitā EcoSport, kas nu ir pieejams bez aizmugurē piestiprināta rezerves riteņa, - padara EcoSport par vēl neatvairāmāku izvēli mūsu augošajā SUV sortimentā." EcoSport automobiļiem, kuriem nav rezerves riteņa, pārveidotas arī bagāžas nodalījuma durvis, lai tās būtu vieglāk paveramas ierobežotā vietā, un visiem modeļiem tagad ir piestiprināta EcoSport emblēma. Salonā mainīts stāvbremzes sviras novietojums, optimizējot tās pieejamību. Izmantojot biezākus skaņu slāpējošos materiālus durvīs un instrumentu panelī, kā arī labāk noslēgtas pedāļu ielaiduma vietas, izdevies samazināt trokšņa, vibrācijas un griezīguma līmeņus. Papildaprīkojumā, kas EcoSport tiks piedāvāts jau šogad, pirmo reizi iekļauta satelīta navigācijas tehnoloģija un atpakaļskata kamera.

Komentāri:

Par šo rakstu vēl nav izteikts neviens komentārs
Lietotāja vārds:

Drošības kods: Captcha Image Verification

Autorizēšanās


Meklēšana

 

Auto servisu meklēšana

Iznācis novembris/decembris AutoInfo!

AutoInfo

Degvielas cenas

DUSE95E98DDGāze
Lukoil1.2531.2651.1140.565
Neste1.2371.2771.137-
Statoil1.2541.2771.1540.565