Skandi Auto Rally Team" gatavojas aizraujošai cīņai

Pievienots: 1. oktobrī 2009 21:04 | Autors: "Skandi Auto Rally Team" | Komentāri: (0)

Latvijas rallija 2009. gada sezona noslēgsies 4. oktobrī Kuldīgas pusē, kur notiks rallijs "Latvija – Kuldīgas Rudens 2009". Tajā rallija komanda "Skandi Auto Rally Team" startēs ar diviem Mitsubishi Lancer WRC sporta automobiļiem un sola aizraujošu cīņu, kurā gatavojas iesaistīties arī Aivis Egle, kurš šajā rallijā arī startēs ar WRC klases automobili – Subaru Impreza WRC.

Rallijā "Latvija – Kuldīgas Rudens 2009", pateicoties kompāniju "LDz Cargo" un "Pata AB" atbalstam, komandu "Skandi Auto Rally Team" pārstāvēs divas ekipāžas – Ivars Vasaraudzis ar Pēteri Spredzi un Raimonds Kisiels un Gatis Panavs, kuras izmantos Latvijas rallija trasēs bieži redzētos un daudzas uzvaras izcīnījušos Mitsubishi Lancer WRC rallija automobiļus.

Šajā rallijā būs interesanti salīdzināt Mitsubishi Lancer WRC rallija automobiļus, kuri atbilst 2005. gada specifikācijai, ar Aivja Egles un Mārtiņa Jeruma rīcībā nonākušo Subaru Impreza WRC, kas atbilst 1999. gada WRC klases specifikācijai.

"Skandi Auto Rally Team" pilots Ivars Vasaraudzis pirms rallija neslēpj prieku: "Domāju, ka šī cīņa būs ļoti interesanta, gan mums, gan skatītājiem. Aivis Egle ir ātrs rallija pilots un man ir prieks, ka mums būs iespēja sacensties ar līdzīga līmeņa tehniku. Mēs kā vienmēr cīnīsimies par uzvaru, un skatītājiem trasē būs iespēja redzēt visu uz ko ir spējīgi WRC klases automobiļi."

Pirms rallija "Latvija – Kuldīgas Rudens 2009" starta visas trīs ekipāžas, kuras šoreiz startēs ar WRC klases tehniku aizvadīs kopēju testu sēriju, kuras nepieciešamību visvairāk izjūt Raimonds Kisiels: "kopš Talsu rallija neesmu braucis ar rallija automobili un treniņi, kuriem būtu jābūt regulāriem, ir vitāli svarīgi, lai atsvaidzinātu iemaņas braukšanai ar Mitsubishi Lancer WRC automobili. Šajos treniņos kā galveno uzdevumu uzskatu iemācīties ar šo automobili izbraukt atpakaļejošus līkumus, kas rallijā Talsi man sagādāja vislielākās problēmas."

Lūgts prognozēt sacensību rezultātu, Raimonds Kisiels ir visai atturīgs: "Viss ir atkarīgs no mana noskaņojuma un no laika apstākļiem – atzīstu, ka man ne īpaši patīk braukt pa slapjiem un pielijušiem ātrumposmiem. Sacensībās mans svarīgākais uzdevums ir nepieļaut situāciju, ka automašīnas dzinējs kādā līkumā noslāpst. To vēlos apgūt paredzētajos treniņos."

Rallijam "Latvijas – Kuldīgas Rudens 2009" starts tiks dots 4. oktobrī pulksten 9:00 Kuldīgā. Tam sekos septiņi ātrumposmi ar kopējo garumu 93,6 km, un rallija finišs paredzēts pulksten 17:00. Plašāku informāciju par ralliju "Latvijas – Kuldīgas Rudens 2009" iespējams atrast mājas lapā www.autorally.lv

Komentāri:

Par šo rakstu vēl nav izteikts neviens komentārs
Lietotāja vārds:

Drošības kods: Captcha Image Verification

Autorizēšanās


Meklēšana

 

Auto servisu meklēšana

Iznācis novembris/decembris AutoInfo!

AutoInfo

Degvielas cenas

DUSE95E98DDGāze
XXX0.0000.0000.000-
YYY0.0000.0000.000-
ZZZ0.0000.0000.000-