Kasko polise tagad arī vēsturiskiem auto

Pievienots: 20. jūlijā 2011 11:08 | Autors: IF | Komentāri: (6)

Apdrošinot 42 gadus vecu Mercedes Benz auto, pirmo reizi Latvijā KASKO polises sāk piedāvāt arī vēsturiskiem autoPirmā KASKO polise par apdrošinājuma summu 130 000 eiro izdota 1969.gada izlaiduma Mercedes Benz 280 automašīnai un tā apdrošināta pret visiem KASKO riskiem. Tā kā auto gatavojas piedalīties arī izstādēs ārzemēs, tam iegādāta arī transportēšanas apdrošināšana. KASKO apdrošināšanas pakalpojums vēsturisko automašīnu īpašniekiem ir izstrādāts pēc vēsturisko transporta līdzekļu biedrības „Riga Master Union” (RMU) iniciatīvas sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību If Apdrošināšana.


Vēsturisko auto KASKO polisi var saņemt automašīna, ja tai ir reģistrācijas dokumenti, kuros minēts, ka transportlīdzeklis ir reģistrēts Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā, tās vecums ir vismaz 30 gadi un tai ir veikts sertificēts vērtējums. Tāpat, lai iegūtu KASKO apdrošināšanu, transportlīdzekļa vērtībai ir jābūt ne mazākai, kā 25 000 EUR un īpašnieks to nelieto kā ikdienas pārvietošanās līdzekli, informē RMU valdes loceklis Māris Bebris.


Viens no iemesliem, kāpēc līdz šim Latvijā KASKO apdrošināšanas produkts vēsturiskiem, retro un klasiskajiem auto netika piedāvāts ir saistīts ar objektīvām grūtībām aprēķināt iespējamos riskus, noteikt polises cenu un auto vērtību. Jaunā pakalpojuma izstrādes gaitā, pētot negadījumus, kad ir notikuši ar vēsturiskajiem auto, tika secināts, ka dažādu negadījumu iespējamības varbūtība ir daudz savādāka nekā mūsdienu auto. Mūsdienu auto, lielāko daļu apdrošināšanas maksājumu veido daļēja zuduma risks vai avārijas risks. Vēsturiskajam auto šāda negadījumi notiek daudz retāk, bet daudz lielāks ir zuduma risks, automašīnai sadegot.

„„Riga Master Union“ vēlme bija piedāvāt saviem biedriem apdrošināšanu, kas sedz riskus braukšanas kārtībā esošam un sertificētam auto, kā arī vēsturiskam auto, kas nodots servisā restaurācijai un, kura vērtība tās gaitā pieaug. Mēs pāliecinājāmies, ka biedrības sadarbības partneru remondarbnīcā strādā augsta līmeņa speciālisti un auto restaurācijas gaitā tiek veikta skurpuloza procesa dokumentēšana. Tas mums ļāva izstrādāt apdrošināšanas produktu, kas jebkurā restaurācijas brīdī ar kalkulatora palīdzību ļauj noteikt auto vērtību un tātad aprēķināt zaudējumus, ja tādi rodas. Tādējādi polise piedāvā segt ne tikai tradicionālos KASKO riskus kā zādzība, ugunsnelaime vai avārija, bet apdrošināt var arī auto, kas atrodas remontdarbnīcā uz restaurācijas vai remonta laiku,“ stāsta If Apdrošināšanas KASKO produkta vadītājs Kaspars Duburs.

„Biedrības jaunais pakalpojums tapis sadarbībā ar If Apdrošināšanu un Vācijas vērtētāju asociāciju un esam gandarīti, ka beidzot arī Latvijā vēsturisko auto īpašniekiem varam piedāvāt tādus pašus pakalpojumus, kādi sen jau ir pieejami vecajā Eiropā.  Tas ir tikai pirmais solis, jo bez KASKO neiztikt gandrīz nevienā no turpmāk minētajiem gadījumiem. Tie ir jautājumi, kas saistīti ar transportēšanu ES līmenī un atbalstu servisam, ceļojot  Eiropā  un Krievijā, ar finansējuma piesaisti līzinga vai aizdevuma formā vēsturiskam transportlīdzeklim, lai aizsargātu ieguldītās investīcijas, kas ieguldītas transporta līdzekļa restaurācijā. Arī šie pakalpojumi drīz būs pieejami arī Latvijā. Mūsu galvenais mērķis ir apvienot un popularizēt vēsturisko transporta līdzekļu kustību Baltijas reģionā. Esam par skaistu un emocijām bagātu dzīves stilu,” norāda M.Bebris.


Īsumā par biedrību Riga Master Union:

Biedrība dibināta 2009. gadā, Rīgā ar mērķi apvienot vēsturisko transportlīdzekļu īpašniekus un veicināt vēsturisko transportlīdzekļu kustības attīstību Latvijā un Baltijas valstīs. Biedrībā pašlaik ir reģistrēti vairāk kā 100 biedri un 40 transportlīdzekļi. Tās mērķis ir apkopot informāciju ne tikai par antīkajiem automobiļiem, bet arī vēsturiskajiem motocikliem, lauksaimniecības tehniku, kravas auto un cita veida mehanizētiem braucamrīkiem, kā arī kuģiem un lidmašīnām visā Baltijas reģionā un būt kā atbalstam īpašniekiem, ceļojot un ekspluatējot savus vēsturiskos transporta līdzekļus.


Lai veicinātu ar vēsturiskajiem transporta līdzekļiem saistīto dzīves stilu, Riga Master Union, sadarbībā ar saviem partneriem ir izstrādājusi īpašniekiem šādus pakalpojumus: 

- Vēsturisko automobiļu KASKO un transportēšanas apdrošināšana;

- Vēsturisko transportlīdzekļu vērtēšana;

- Iespēja piedalīties vēsturisko transportlīdzekļu izsolēs (Coys u.c.). Dokumentu sagatavošanai iesniegšanai, transportēšanas organizēšana utt.;

- Līdzdalība vēsturisko transportlīdzekļu pasākumos, izstādēs vai sacensībās Latvijā, pārējās ES valstīs un citviet pasaulē;

- Dokumentu sagatavošana FIVA identifikācijas karšu noformēšanai.
 

Komentāri:

Viesis: DAVILA VICENTE - 30. maijā 2017 18:30

Labdien,
Es esmu Ms DAVILA ir, meklējot aizdevumu vairāk nekā 3 mēnešiem,
Esmu bijis daudzas reizes tricked vietnēs aizdevumu starp īpaši
vēlas, ir aizdevumu starp atsevišķiem vairākiem cilvēkiem.
Bet katru reizi, kad man ir viltus aizdevējiem un
beigās man nekas uz manu kontu. Bet par laimi es esmu
samazinājies dāma vārda LYSE ļoti vienkārši un laipni, es biju
palīdzēt atrast savu aizdevumu 70.000€ ko es saņēmu par manu kontu 48
stundu pēc bez pārāk daudz protokolus.
Tātad jūs, kas nepieciešama, piemēram, man, jūs varat rakstīt viņam un
paskaidrot viņam savu situāciju, tas varētu palīdzēt jums savas e-pasts:
lysemarie3@gmail.com

DainisPL - 3. februārī 2020 20:03

Lieliski, ka arī vēsturiskajiem auto tagad ir KASKO! Auto ceļu satiksmē tomēr ir un paliek auto. ;) Savējam pērku KASKO jau gadiem, skatos un salīdzinu Manapolise kalkulatorā https://www.manapolise.lv/kasko lai atrastu izdevīgāko. :)

Viesis: Kristīne Inese - 19. aprīlī 2020 14:32

Es apsolos dalīties ar šo aizdevuma liecību Dieva labuma dēļ manā dzīvē

Sveiki,
 
 Esmu Kristīne Inese, šobrīd dzīvoju Rīgā. Es šobrīd esmu atraitne ar četriem bērniem, un es biju iestrēdzis finansiālā situācijā 2017. gada maijā, un man vajadzēja pārfinansēt un samaksāt rēķinus. Es mēģināju meklēt aizdevumus no dažādām aizdevumu firmām gan privātām, gan korporatīvām, bet nekad bez panākumiem, un vairums banku atteicās no manas kredīta. Bet tā kā Dievam būtu, es tiku iepazīstināta ar dievieti ar privātu aizdevumu aizdevēju, kurš man piešķīra aizdevumu 850 000 EUR vērtībā un šodien esmu uzņēmuma īpašnieks, un maniem bērniem šobrīd veicas labi, ja jums ir jāsazinās ar jebkuru firmu ar atsauce uz aizdevuma nodrošināšanu bez ķīlas, bez kredīta pārbaudes, bez parakstītājiem tikai ar 3% procentu likmi un labākiem atmaksas plāniem un grafiku, lūdzu, sazinieties ar Betiju Mabeli (betty.mabel227@gmail.com). Viņš nezina, ka to daru, bet tagad ir tik laimīgs, un es nolēmu ļaut cilvēkiem uzzināt vairāk par viņu, un es arī vēlos, lai Dievs viņu vairāk svētītu. Jūs varat sazināties ar viņu, izmantojot viņa e-pastu. betty.mabel227@gmail.com Viņas Whatsapp tālruņa numurs: +1 (929) 267-7281

Viesis: Juris Edgars - 19. aprīlī 2020 14:34

TESTAMONIJA, KĀ SAŅEMU MANU AIZDEVUMU NO ĪSTAS AIZDEVUMU SABIEDRĪBAS (R.M.L.C)

Sveiki draugi!!! Mani sauc Juris Edgars. Es vēlos liecināt par labo aizdevumu aizdevēju, kurš man parādīja gaismu pēc tam, kad mani pievīla 5 dažādi interneta starptautiskie aizdevēji. Viņi visi apsolās man izsniegt aizdevumu pēc tam, kad man būs licis maksāt daudzus maksājumus, kas neko nedod un nedod pozitīvu rezultātu. Es pazaudēju grūti nopelnīt naudu, un tā kopsumma bija 17 000,00 EUR. Kādu dienu, kad es pārlūkoju internetu, skatoties neapmierināti, kad es saskāros ar liecību sievieti, kura arī bija izkrāpta un galu galā nokļuva leģitīmu aizdevumu firmā Betty Mabel Loan Service un pa e-pastu (betty.mabel227@gmail.com), kur beidzot Es saņēmu viņas aizdevumu, tāpēc es nolēmu sazināties ar to pašu aizdevumu kompāniju un pēc tam pastāstīju viņiem savu stāstu par to, kā mani ir izkrāpjuši 5 dažādi aizdevēji, kuri neko nedarīja, bet, lai, protams, man sagādātu vairāk sāpju. Es paskaidroju uzņēmumam pa pastu un viss, ko viņi man teica, vairs neraudāt, jo es saņemšu aizdevumu viņu uzņēmumā, kā arī esmu izdarījis pareizo izvēli sazināties ar viņiem. Es aizpildīju aizdevuma pieteikuma veidlapu un rīkojos ar visu to, kas tika no manis pieprasīts, un man šokā man piešķīra aizdevuma summu 250 000,00 EUR vērtībā no šīs lieliskās firmas (Betty Mabel Financial Service), kuru pārvaldīja Betty Mabel kundze - dieva bail sieviete un šeit es šodien esmu laimīgs, jo šī kompānija man ir piešķīrusi aizdevumu, tāpēc es apsolīju sev, ka turpināšu liecināt internetā par to, kā es saņēmu savu aizdevumu. Vai jums steidzami nepieciešams aizdevums? laipni un ātri sazinieties ar šo lielisko uzņēmumu, lai saņemtu jūsu aizdevumu pa e-pastu: betty.mabel227@gmail.com viņa ir laipna. es palieku Juris Edgars ....... Viņas Whatsapp tālruņa numurs: +1 (929) 267-7281

Viesis: Jānis Andris - 19. aprīlī 2020 14:36

TESTAMONIJA, KĀ SAŅEMU MANU AIZDEVUMU NO JURIDISKA AIZDEVUMA Kreditora

Mani sauc Jānis Andris, Liepājas pilsonis. mani ir izkrāpjuši 4 dažādi interneta starptautiskie aizdevēji, viņi visi apsolās man izsniegt aizdevumu pēc tam, kad man būs jāmaksā vairākas nodevas, kas neko nedod un nedod pozitīvu rezultātu. es pazaudēju grūti nopelnīt naudu. Kādu dienu, pārlūkojot internetu ar asarām man acīs, es sastapos ar liecību par cilvēku, kurš arī tika izkrāpts un galu galā tika saistīts ar likumīgu aizdevumu uzņēmumu ar nosaukumu BETTY MABEL FINANŠU PAKALPOJUMI (betty.mabel227@gmail.com), kur viņš beidzot saņēmu savu aizdevumu, tāpēc es nolēmu sazināties ar to pašu aizdevumu kompāniju un pēc tam pastāstīju viņiem savu stāstu par to, kā mani ir izkrāpuši 4 dažādi aizdevumu aizdevēji, kuri neko nedarīja, bet tikai, lai man sagādātu vairāk sāpju. Es paskaidroju uzņēmumam pa pastu un viss, ko viņi man teica, vairs neraudāt, jo es saņemšu aizdevumu viņu uzņēmumā, kā arī esmu izdarījis pareizo izvēli sazināties ar viņiem. Es aizpildīju aizdevuma pieteikuma veidlapu un izpildīju visu, kas no manis tika prasīts, un man šī lieliskā kompānija (BETTY MABEL FINANCIAL SERVICES), kuru pārvalda Gerijs Marks, piešķīra aizdevuma summu 270 000,00 EURO, un es šodien esmu laimīgs, jo BETTY MABEL FINANCIAL PAKALPOJUMI man ir piešķīruši aizdevumu, tāpēc es apsolīju sev, ka turpināšu liecināt internetā par to, kā es saņēmu savu aizdevumu. Vai jums steidzami nepieciešams aizdevums laipni un ātri sazinieties ar BETTY MABEL FINANŠU PAKALPOJUMIEM, lai saņemtu aizdevumu, izmantojot e-pastu: betty.mabel227@gmail.com

KONTAKTI
BETTY MABEL FINANŠU PAKALPOJUMI
E-pasts: betty.mabel227@gmail.com
Viņas Whatsapp tālruņa numurs: +1 (929) 267-7281

Viesis: katarzyna - 26. jūnijā 2020 11:27

Sveiki,

Vai jūs esat biznesmenis / sieviete? Vai jūs esat nonācis finansiālā situācijā vai jūs
nepieciešami līdzekļi sava biznesa uzsākšanai? vai lai nomaksātu rēķinus vai
sākt labu biznesu? Vai jums ir zems kredītreitings un ir?
grūtības iegūt apgrozāmā kapitāla aizdevumus no vietējiem vai citiem
finanšu iestādes un bankas? Viss, kas jums jādara, ir sazināties ar
vadība caur manu e-pastu:

E-pasts: katarzyna.kaykoloanfirm@gmail.com

Lietotāja vārds:

Drošības kods: Captcha Image Verification

Autorizēšanās


Meklēšana

 

Auto servisu meklēšana

Iznācis novembris/decembris AutoInfo!

AutoInfo

Degvielas cenas

DUSE95E98DDGāze
XXX0.0000.0000.000-
YYY0.0000.0000.000-
ZZZ0.0000.0000.000-